Онлайн Сонник

Поиск:

 ASISTENT MEDICAL LABORATOR

\r\n

Profilul candidatului

\r\n

– Persoana atenta, ingrijita, organizata, implicata si deschisa, cu dorinta de dezvoltare profesionala, si cu bune abilitati de comunicare si relationare.
– Studii medicale superioare.
– Abilitati de lucru la calculator.
– Bune abilitati de utilizare a echipamentului si aparaturii de laborator.
– Experienta in domeniu analize medicale de laborator – 3-5 ani.

\r\n

Descrierea postului

\r\n

– Receptia si prelevarea corecta a probelor.
– Responsabil de utilizarea corecta a echipamentelor de analiza.
– Executarea analizelor specifice.
– Inregistrarea datelor rezultate din masuratori conform procedurilor specifice.

\r\n

Beneficii

\r\n

– Pachet salarial atractiv.
– Mediu de lucru dinamic si profesionist.
– Aparatura medicala performanta.

Va rugam, sa ne expediati CV-urile Dvs., la adresa electronica info@sancos.md.

\r\n\r\n

Дата: 2012-06-22
[1362 Просмотров]
Заработная плата: --

Санкос
Тел.: 441253; Фах: 321500
WebSite: http://sancos.hq.md
Начало - О нас - Поиск - Регистрация - Партнеры - Помощь - Контакты